December 14, 2018

blog.enedue24.net.pl

Ciemna zieleń, głęboka czerwień oraz błyszczące srebro oraz złoto to barwy najczęściej łączone z fetami. Stylizacja świąteczna także bywa utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja świąteczna bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną siateczką. Pas i biodra akcentuje spektakularna kokardka, a dekolt wykrojony w kształt serca zwraca uwagę na biust. Sukienka jest erotyczna, choć nie odkrywa nazbyt sporo, a poprzez bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne części nóg
Utrzymując się w atmosferze choinkowych detali, jako dodatek proponujemy intensywnie zielone buty na obcasie wyhaftowane cekinami w tym samym barwie i ozdobione oszałamiającą wstążeczką – dzięki nim bez wątpienia zrobisz furorę na rodzinnym spotkaniu.
Do barw choinki i śnieżynek nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, czyli popularnych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna ma również niewielką kopertówkę – w takim przypadku doradzamy czarne, skórkowe puzderko ozdobione srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Stylizację w odcieniach choinki koniecznie powinna uzupełnić czerwona pomadka oraz mocny manikiur w takim samym kolorze albo barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki

Uncategorized