December 14, 2018

blog.enedue24.net.pl

Nadwaga, szczególnie wśród kobiet, definitywnie nigdy nie jest czymś odpowiednim – przecież niemal każda z kobiet pragnie prezentować się w atrakcyjny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie swojej prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało nigdy miejsca, przecież lepsza możliwość to zabranie się nareszcie za własną osobę, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, lecz to chyba jasne, że nie w dosłownie każdym przypadku jest to realne. Z tego powodu bez dwóch zdań warto starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczu na udach, dużej pupy lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Podstawa to luźne ubrania, które nie przylegają zbytnio do poszczególnych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódniczki wyglądają bardzo seksownie, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście jest wiele kobiet bez kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, ale w tej chwili trzeba się skupiać na tych kobietach, które może nie tyle mają kompleksy, co najzwyczajniej w świecie nie chciałyby wszystkiego pokazywać. A więc na pewien czas warto schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to również świetny pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i powiedzmy biała bluzka zdecydowanie nie są odpowiednią kombinacją, ponieważ najzwyczajniej powodują w każdym przypadku nieciekawy skutek. Tzn. prezentujemy się o wiele grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a po prostu obcas. Zatem trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam niejako centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. Bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty z obcasem.

Uncategorized