November 12, 2018

blog.enedue24.net.pl

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie ubiegła w pełni zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by odczuć całkowitą satysfakcję z seksu i przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż toż nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ciż się jej w sum zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się toż bardzo, ona potrafi w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sposobem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

Derminaks

Femmaks

Uncategorized