November 18, 2018

blog.enedue24.net.pl

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale jeszcze sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to poważny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie powinni pamiętać, iż są to zaburzenia do wyleczenia. Należy jedynie zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z potencją, zaburzenia ejakulacji to dość częste zaburzenia. Spotykają średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem narasta, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Notuje się wzrost zachorowań na
cialis w zelu cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą dotyczyć kochanków w każdym wieku. Różnorodne będą przyczyny tych problemów.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów problemy mogą brać się z niektórych dolegliwości. Zaburzona erekcja lub jej niewystępowanie mogą być spowodowane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra

problemy z potencją