November 18, 2018

blog.enedue24.net.pl

Apetyt seksualny zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest także od potencjału ciała. levitra tanio
Toteż poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas mógłby polecić kilka własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ wypoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie pysznego oraz oryginalnego posiłku: miło oraz spokojnie albo żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena

problemy z potencją