November 12, 2018

blog.enedue24.net.pl

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi odpocząć. Dlatego niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezmiernie ważny.

problemy z potencją