November 18, 2018

blog.enedue24.net.pl

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na nerwy zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Dotykanie należy zacząć od delikatnych muśnięć i z czasem zwiększać moc nacisku. Każdą piętę należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety szybciej reagują na pobudzanie punktów rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Dotykanie tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą dzięki temu penisa. Dzięki tym masażom pożycie łóżkowe viagra taniookaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

problemy z potencją