December 14, 2018

blog.enedue24.net.pl

Untoxin to suplement diety w postaci kapsułek. Artykuł ten przeznaczony jest do brania w sezonach prania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie pewno być efektem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się więc na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji prostej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy stosować w trakcie czy po posiłku, popijając znaczną sumą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na jeden jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić zapisywane w temperaturze domowej w twórz ważny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed słońcem i tworzeniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie że żyć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin

potencja