November 12, 2018

blog.enedue24.net.pl

Biała bluzka oraz czarna spódnica to komplet kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym tkaninom i dodatkom.
W takowym komplecie śnieżna bluzka ma klasyczny, dopasowany fason i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo wygięte, lecz nieskomplikowane oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z tkaniny. Taka tkanina daje jej lekko awangardowego stylu i przekonuje, iż nosząca ją kobieta jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na obcasie. My doradzamy połyskujące, srebrne buciki o modnym, głęboko wykrojonym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Niepowtarzalne buty nadają styl innym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia sporo łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji razem z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie torebki damskie

moda