November 18, 2018

blog.enedue24.net.pl

Bardzo wiele kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma większego sensu ściemniać – całkiem często realia są takie, że istotnie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez źle dostosowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuszek, i to nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu należy nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z kobiet chce je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.

moda